• 21 kwietnia 2024

Larsa Pippen mówi Kanye Westowi, żeby się odczepił, jeśli chodzi o prawa reprodukcyjne kobiet, mówiąc, że skoro nie może zajść w ciążę, to nie powinien podważać prawa kobiet do wyboru.

Kanye West pojawił się na Twitterze 31 lipca z kolejnymi aborcyjnymi tweetami, a Larsa Pippen nie ma nic przeciwko temu. 43-letni raper napisał: "Ponad 22 500 000 czarnych dzieci zostało abortowanych w ciągu ostatnich 50 lat" i odniósł się do swojego płaczliwego załamania, gdy chciał, aby Kim Kardashian poddała się aborcji, gdy zaszła w ciążę z ich córką North

West, lat 7. Była przyjaciółka rodziny Kardashian, Larsa, wydawała się rzucać cień na Ye po jego wiadomościach, pisząc: "Jeśli nie masz macicy, nie powinnaś mieć nic do powiedzenia".

Jeśli nie masz macicy, nie powinnaś mieć nic do powiedzenia

- Larsa Pippen (@larsapippen) 31 lipca 2020 r.

Matka czwórki dzieci wydawała się odnosić do tweeta Kanye na temat czarnych dzieci, a także innego, który opublikował przed nim, który brzmiał: "Płakałem na myśl o aborcji mojego pierwszego urodzenia i wszyscy byli tak zaniepokojeni o mnie ... Martwię się o świat, który czuje, że nie powinieneś płakać na ten temat."

Kanye wydawał się również atakować Planned Parenthood - ponownie - tweetując artykuł New York Post o tym, jak biuro organizacji w Nowym Jorku planuje wyeliminować nazwisko założycielki Margaret Sanger

z kliniki na Manhattanie w związku z jej powiązaniami z ruchem eugenicznym. Kanye wcześniej, 8 lipca, napisał na Twitterze, że "Planned Parenthoods zostały umieszczone w miastach przez białych supremacjonistów, aby wykonywać diabelską pracę", pomimo wcześniejszego wsparcia organizacji przez żonę Kim.

Ponad 22.500.000 czarnych dzieci zostało abortowanych w ciągu ostatnich 50 lat.

- ye (@kanyewest) 31 lipca 2020 r.

Płakałam na myśl o aborcji mojego pierworodnego i wszyscy tak się o mnie martwili... Martwię się o świat, który uważa, że nie powinno się płakać na ten temat.

- ye (@kanyewest) July 31, 2020

Larsa, 46, była kiedyś bliskimi kumplami z Kim, 39, i Khloe, 36, Kourtney Kardashian

, 41, przez lata, ale ostatnio siostry tajemniczo unfollowed projektanta odzieży fitness na mediach społecznościowych około 20 lipca. Larsa następnie odwrócił się i zrobił to samo do nich, z fanów pyta, co na ziemi dzieje się między dawniej besties. Podczas gdy Kardashianowie nie odnieśli się do wpadki, Larsa zatweetowała 22 lipca: "Obudziłam się dziś rano błogosławiona i widzę, że wszyscy skupiają się na tym, kogo śledzę, a kogo nie śledzę na mediach społecznościowych. Skupiam się na moich dzieciach, mojej nowej marce fitness Larsapippenfitness i moich związkach w prawdziwym życiu." Prawdziwe życie? Auć!!! Larsa Pippen nosi super ciasny snakeskin print czerwona sukienka ona głowy do Delilah w West Hollywood na Jan 16, 2020. Photo credit: MEGA.

Kanye zamieścił antyaborcyjne wiadomości na swoim Twitterze przed swoim wiecem kampanijnym 19 lipca w North Charleston, SC. Tam, samozwańczy kandydat na prezydenta załamał się przed publicznością, twierdząc, że jego tata chciał, aby jego mama Donda go abortowała, i że chciał, aby Kim miała aborcję, kiedy para odkryła, że jest w ciąży w 2012 roku.

"Prawie zabiłem moją córkę...Moja dziewczyna zadzwoniła do mnie krzycząc, płacząc. Jestem raperem. A ona powiedziała 'Jestem w ciąży'. Płakała" - wyjaśnił, mówiąc, że był wtedy w Paryżu. "Nawet jeśli moja żona miałaby się ze mną rozwieść po tej przemowie, to ona sprowadziła North na ten świat, kiedy ja tego nie chciałem" - oświadczył. Ye następnie zaczął histerycznie szlochać, powtarzając "prawie zabiłem moją córkę".

Jednak podczas tego samego przemówienia Kanye ogłosił, że "W 2020 roku aborcja powinna być legalna". Dalej wyjaśnił: "Moje stanowisko nie jest takie, aby aborcja była w ogóle nielegalna. Powinna być zawsze legalna, ale powinna istnieć opcja maksymalnego wzrostu", definiując maksymalny wzrost jako "każdy, kto ma dziecko, dostaje milion dolarów, czy coś takiego".

 

Top